Toprak Nem Sensörleri

Ne zaman, ne kadar sulama yapılması gerektiğini öğrenmek, ağaçlarınızın sulama ile gübreleme ihtiyacını en doğru şekilde belirlemek amacıyla kullanılan profesyonel seviye toprak nem sensörleri.  Yatırımınızın geri dönüşünü su ve elektrik tasarrufu ile bir seneden kısa sürede alın !

Odoo - Üç sütun için örnek 2

Nem | Sıcaklık | Tuz

Her 10cm derinlik için nem, sıcaklık ve tuz verisi sağlar.

Ağaç köklerinin hangi derinlikte çalıştığını tüm ayrıntılarıyla gösterir.

30/60/90/120cm modelleri bulunmaktadır.

Tüm veri ve grafiklere cep telefonunuz kadar yakınsınız. Eşik değerlere ulaşıldığında sizi 
e-posta yoluyla uyarır.

Su tüketimini, ağaçlarınız için optimize etmenizi sağlar. Az veya çok sulama ile oluşan stresten ağaçlarınızı uzak tutmanız sağlanır = verim artışı
Odoo - Üç sütun için örnek 2

Bulut tabanlı izleme


Optimum sulama yapmanızı sağlarken hassas tarımın ana kriteri olan ölçümlemeyi en güvenilir şekilde yapar.

Bluetooth veya GPRS üzerinden verilerin size ulaşması sağlanır ve Dünya'nın neresinde olursanız olun verileri takip edebilirsiniz.

Önceki yıllar ile karşılaştırma yapabilmeniz de oldukça kolay - verileriniz yıllarca bulut altyapısında saklanır.Odoo - Üç sütun için örnek 2

Tasarruf ve Verimlilik

Minimum %20 su ve elektrikten tasarruf sağlandığı gibi, fazla su verilmesinin önüne geçilmesi ile gübreden de ciddi oranda tasarruf sağlanmaktadır.

Sağlıklı ağaçlar, ilaç giderlerinin de azalmasını beraberinde getirir.  

Hasat veriminiz artarken girdilerinizin de azalması sağlanmış olur.

Tarım için Akıllı Çözümler

Hizmetlerimiz, ağaçlarınızın mevcut durumlarını ortaya koyarak size bir yol haritası sunacağı gibi, aynı zamanda ağaçların daha uzun yıllar bir miras olarak kuşaktan kuşağa aktarılmasının da teminatı olacaktır.  Drone uçuşlarından sağlanan veriler ile, ağaç bazlı yıllar içindeki gelişimlerin karşılaştırmasını da yapabilmeniz sağlanır.

İklim İstasyonları

Hava sıcaklığı, nemi, basıncı, rüzgar yönü/hızı, 10 günlük hava tahmini, yağmur düşümü (mm), buharlaşma oranı (mm), hastalık riski gibi verileri, cep telefonu uygulaması ile size ulaştıran akıllı iklim istasyonu ailesi çalınmaya karşı opsiyonel GPS kit ile birlikle...

Odoo • Altyazılı resim
Meteobot Pro

Tarımsal LED Aydınlatma

Sera ve Dikey Tarım uygulamalarına özel olarak tarımsal aydınlatma çözümleri.  Bitkiler ışık spektrumu içindeki mavi ve kırmızı ışığa ait dalga boylarına ihtiyaç duyarlar.  Işıktan faydalanma süresini arttırıp, yetişme süresini kısaltarak yıl içindeki hasat sayısını defalarca arttırın. 

Odoo • Altyazılı resim

Smart Soil Tarım Teknolojileri olarak amacımız, sizlere katma değerli dijital tarım hizmetlerini ulaştırmak ve bu teknolojilerin amacına uygun kullanılarak fayda sağlayabilmesi için rehberlik etmektir.  Bu amaçla Dünya'da kabul görmüş ve kendini ispat etmiş teknolojik çözümlerin, Türkiye’de yetiştiriciler ile buluşmasını sağlıyoruz.